wz
main | news | fotbálky | výsledky | statistiky | galerie | čtení | odkazy | guestbook
AC Dukla 1944 - Uroboros  4:3
NE, 23.9.2007, ASTRA

Po rekonvalescenci z Řepkova KO opět dorazil na zápas i reportér ČT a viděl následující:): Katastrofální první poločas ze strany Uroborosu, kdy jsme čtyřikrát inkasovali, ani? by měl Honza ?anci některým z gólů zabránit. Dvě branky padly po chybě ve středu hři?tě, jedna po ne??astném podklouznutí a čtvrtý gól způsobilo nedostatečné bránění ze strany útočníků. Dopředu jsme se nedostali téměř k ničemu. Výjimkou byl Dob?ův rychlovýpad, při kterém ale neměl dost klidu v zakončení a Milbiho stela, která se ov?em neve?la nejen do branky ani do hři?tě. Do druhé půle jsme vstoupili odhodlaně, ale ná? projev se moc nezlep?il. Ve velké ?anci se objevil Křéča, ale sólo přes půlku hři?tě nezakončil. Víc ?těstí měl Bery a po jeho gólu jsme začali soupeře konečně tlačit. Druhý gól přidal po pěkné kombinaci Milda. Dal?í fáze utkání nám ale nevy?la a soupeř bě?el asi pětkrát sám na Honzu, ale ten u? v druhé půli Duklu vychytal. Pět minut před koncem na jeho místo nastoupl Dob? a začali jsme hrát poměrně chaotickou power-play. Několikrát jsme se ?těstím odolali brejkům soupeře a minutu před koncem sní?il po pěkné akci Zdenda na 3:4. Dal?í gól u? jsme nepřidali, ale celkový dojem byl díky posledním 15 minutám poměrně dobrý. Hodně dobře zahrál Honza a nebýt jeho zákroků, mohl být výsledek opět dvouciferný. První body nás čekají snad u? pří?tě. Bery